Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 76x51mm rdzeń 76mm 2740 szt./rolka
Nr kat.: 76175
Netto: 58.62 zł
Brutto:
72.10 zł
SRP: 85.00 zł
Oszczędzasz 12.90 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2740
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Standardowy biały, wysokiej jakości papier termotransferowy zapewniający optymalną równowagę między jakością druku, a ceną. Etykiety wykonane z papieru niepowlekanego z trwałym klejem akrylowym. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak transport, opakowanie itp. Etykiety termotransferowe do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 2300, 2100, 3400, 3200. Zalecana taśma termotransferowa: 02300BK08345. Rdzeń rolki: 76mm, średnica zewnętrzna: max 200 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 76175
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 76.0 mm |
| Szerokość | 51.0 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2740 |
| Ilość rolek w op. | 6 |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | trwały |
| Opis | Zebra Z-Perform 1000T Thermal Label - Permanent Adhesive - 76.20 mm Width x 50.80 mm Length - Thermal Transfer - White - Paper - 2740 / Roll - 1 |
| Materiał | papier |
| Zalecany typ kalki | 2300, 2100 |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SLPlus, 110PAX4, 110XI4, 140Xi4, 1600, 170PAX4, 170Xi4, 220Xi4, 220Xi4, ZE500, ZE500-4, ZE500-6, ZE500R, ZE511, ZE511-4, ZE511R, ZE521, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT111, ZT111, ZT210, ZT210, ZT211, ZT211, ZT220, ZT220, ZT230, ZT230, ZT231, ZT231, ZT231-RFID, ZT231R, ZT410, ZT410, ZT411, ZT411, ZT411R, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT510, ZT610, ZT610, ZT610R, ZT620, ZT620, ZT620R |
Znajdź





























