Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.87 zł
Brutto: 236.00 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 102mmx100m rdzeń 25mm
Nr kat.: 800440-314
Netto: 40.98 zł
Brutto:
50.40 zł
SRP: 60.00 zł
Oszczędzasz 9.60 zł
Dostępność
24h w magazynie
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Ekonomiczny i standardowy papier paragonowy, archiwizacja do 5 lat. Lepsza trwałość i tekstura papieru, grubszy papier. Rdzeń rolki: 25mm, średnica zewnętrzna: max 127mm. Grubość papieru: 80 mikronów +/-10%. Papier niepowlekany bez kleju. Nie zaleca się do zastosowań związanych z narażeniem na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury. Ograniczona odporność chemiczna.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 800440-314
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 100 m |
| Szerokość | 102 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D 80 Receipt |
| Opis | for Desktop series printers |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 80 mikronów |
| Kompat drukarki | GC420d, GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2844, LP2844-Z, TLP2824 Plus, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3844-Z, ZD120d, ZD220, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230, ZD230DA, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD410, ZD411d, ZD411d-HC, ZD411t, ZD420, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421d, ZD421d-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621d, ZD621d-HC, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888DA, ZD888d, ZD888d, ZD888t, ZD888t, ZP888d |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























