Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 102x76mm rdzeń 25mm 930 szt./rolka
Nr kat.: 800294-305
Netto: 42.76 zł
Brutto:
52.60 zł
SRP: 62.00 zł
Oszczędzasz 9.40 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
930
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Standardowy biały, wysokiej jakości papier termotransferowy zapewniający optymalną równowagę między jakością druku, a ceną. Etykiety wykonane z papieru niepowlekanego z trwałym klejem akrylowym. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak transport, opakowanie itp. Etykiety termotransferowe do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 2300. Zalecana taśma termotransferowa: 02300GS11007. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 25mm, średnica zewnętrzna: max 127mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 800294-305
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 102.0 mm |
| Szerokość | 76.0 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 930 |
| Ilość rolek w op. | 12 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | trwały |
| Opis | for Desktop series printers |
| Materiał | papier |
| Zalecany typ kalki | 2300 |
| Kompat drukarki | 1600, GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2844, LP2844-Z, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3844-Z, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD411, ZD411t, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621R, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888t, ZD888t |
Znajdź





























