Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.87 zł
Brutto: 236.00 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 60 Receipt niepowlekany biały 57mmx12.2m rdzeń 19mm
Nr kat.: 3007158-T
Netto: 9.35 zł
Brutto:
11.50 zł
SRP: 14.00 zł
Oszczędzasz 2.50 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Ekonomiczny i standardowy papier paragonowy, niski koszt i archiwizacja do 5 lat. Lepsza trwałość i tekstura papieru. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66mm. Grubość papieru: 60 mikronów +/-10%. Papier niepowlekany bez kleju. Nie zaleca się do zastosowań związanych z narażeniem na działanie promieni słonecznych, wysokiej temperatury czy różnych chemikalii.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3007158-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 12.20 m |
| Szerokość | 57 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 25 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D 60 Receipt |
| Opis | Do serii drukarek mobilnych EM220 |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 60 mikronów |
| Kompat drukarki | EM220, P4T, QL220, QL320, QLn, QLn320, QLn420, RW220, RW420, ZQ310 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ310 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ310SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ310SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ320 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ320 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ320SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ320SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























