Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.87 zł
Brutto: 236.00 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 75.4mmx21m rdzeń 19mm
Nr kat.: 3003070
Netto: 17.97 zł
Brutto:
22.10 zł
SRP: 26.00 zł
Oszczędzasz 3.90 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Ekonomiczny i standardowy papier paragonowy, archiwizacja do 5 lat. Lepsza trwałość i tekstura papieru, grubszy papier. Rdzeń rolki: 25,4mm, średnica zewnętrzna: max 127mm. Grubość papieru: 80 mikronów +/-10%. Papier niepowlekany bez kleju. Nie zaleca się do zastosowań związanych z narażeniem na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury. Ograniczona odporność chemiczna.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003070
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 21 m |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 20 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D 80 Receipt |
| Opis | Zebra Z-Perform 1000D Thermal Label - 75.40 mm Width x 21 m Length - Direct Thermal - White - 1 / Roll - 1 |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 80 mikronów |
| Kompat drukarki | Cameo 3, P4T, QL320, QL320 Plus, QL420, QL420 Plus, QLn, QLn320, QLn420, RP4T, RW420, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























