Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.87 zł
Brutto: 236.00 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra 8000D 10 Year Receipt niepowlekany biały 75.4mmx20.12m rdzeń 19mm
Nr kat.: 3007301-T
Netto: 21.14 zł
Brutto:
26.00 zł
SRP: 29.00 zł
Oszczędzasz 3.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Papier standardowy niepowlekany – niski koszt i okres archiwizacji do 10 lat w pomieszczeniach; grubość papieru: 60 mikronów +/-10%. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm. Słaba odporność na temperaturę, wilgoć i zadrapania.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3007301-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 20.12 m |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 30 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | bez kleju |
| Klasa | 8000D 10 Year Receipt |
| Opis | Zebra Z-Select Direct Thermal Print Receipt Paper - 75.40 mm x 20.12 m - 30 / Box - White |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 60 mikronów |
| Kompat drukarki | IMZ320, MZ320, P4T, QL320, QL320Plus, QL420, QL420Plus, QLn, QLn320, QLn420, RW420, ZQ320 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ320 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ320SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ320SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























