Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Select 2000T Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 101.6x76.2mm rdzeń 19mm 230 szt./rolka
Nr kat.: 3006291-T
Netto: 35.77 zł
Brutto:
44.00 zł
SRP: 49.00 zł
Oszczędzasz 5.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
230
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wysokogatunkowy biały, bardzo gładki papier, dodatkowo specjalnie powlekany wysokiej jakości materiałem, aby zapewnić optymalną jakość obrazu. Papier z łatwo usuwalnym klejem na bazie gumy, idealny do użytku w niskich temperaturach. Etykiety idealne do szybkich aplikacji drukujących, gdzie ważna jest wysoka jakość druku. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak produkcja i oznakowania próbek. Etykiety termiczne do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Dobra wydajność w niskich temperaturach. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 5555. Zalecana taśma termotransferowa: 05555BK110D. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3006291-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 76.2 mm |
| Szerokość | 101.6 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 230 |
| Ilość rolek w op. | 9 / Box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Select |
| Klasa | 2000T |
| Opis | Do drukarek serii P4T |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Zalecany typ kalki | 5555 |
| Kompat drukarki | P4T, P4T, RP4T, RP4T |
| Kolor | biały |
Znajdź





























