Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe poliestrowe Zebra Z-Ultimate 3000T White Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x31.75mm rdzeń 19mm 590 szt./rolka
Nr kat.: 3007453
Netto: 53.66 zł
Brutto:
66.00 zł
SRP: 78.00 zł
Oszczędzasz 12.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
590
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Błyszczący, wysokiej jakości materiał poliestrowy (folia) w kolorze białym, który zapewnia niezrównaną odporność na zadrapania i rozmazywanie, odporność na umiarkowanie agresywne chemikalia, odporność na temperatury do 150ºC i trwałość do 3 lat w zastosowaniach na zewnątrz. Klej: akrylowy, trwały. W ofercie materiały białe i srebrne. Etykiety zapewniają doskonałą jakość druku. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynków w przypadku korzystania z kompatybilnych taśm żywicznych Zebra. Zalecane do szerokich zastosowań - śledzenie zasobów, etykietowanie składników itp. Etykiety termotransferowe do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 5095. Zalecana taśma termotransferowa: 05095BK110D. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Zobacz ulotkę Zebra
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3007453
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 50.8 mm |
| Szerokość | 31.8 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 590 |
| Ilość rolek w op. | 18 |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | trwały |
| Opis | Do drukarek serii P4T |
| Materiał | syntetyczne |
| Zalecany typ kalki | 5095 |
| Kompat drukarki | P4T, P4T, QLn, QLn220, QLn320, QLn420, R110Xi4, RP4T, RP4T, RW220, RW420, ZD500R, ZQ310, ZQ510, ZQ511, ZQ521, ZQ610, ZQ620, ZQ630, ZQ630R, ZT410, ZT411, ZT420, ZT421, ZT610, ZT620 |
Znajdź





























