Promocja
Nr kat.: 10004443-1
Opaski na rękę termiczne polipropylenowe w rolce Zebra Z-Band Direct Black Mark dla dorosłych powlekane zapięcie z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją czerwone 25x279mm rdzeń 25mm
Netto: 160.98 zł
Brutto: 198.00 zł
Opaski na rękę termiczne polipropylenowe w rolce Zebra Z-Band Fun Black Mark dla dorosłych powlekane zapięcie z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją zielone 25x254mm rdzeń 25mm 350 szt./rolka
Nr kat.: 10012712-4
Netto: 113.82 zł
Brutto:
140.00 zł
SRP: 166.00 zł
Oszczędzasz 26.00 zł
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
350
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wkłady z opaskami w kolorze zielonym. Zapięcie samoprzylepne. Trwałość opaski jednodniowa. Minimalna odporność na wodę. Dostępne w kolorach: czerwonym, żółtym, niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym i fioletowym. Wkłady sprzedawane są tylko w kompletnych zestawach ilościowych. Doskonałe do takich zastosowań jak imprezy karnawałowe, wesołe miasteczka, jarmarki, festiwale, parki rozrywki, zoo, oceanaria, imprezy sportowe, koncerty i kluby nocne. Rdzeń rolki: 25mm, średnica zewnętrzna: max 127 mm. Produkt z perforacją. Rozmiary opasek: Z-Band Direct: dla dorosłych 25 mm x 279 mm, dla dorosłych – czerwone 25 mm x 279 mm, dla dzieci 25 mm x 178 mm, dla noworodków 25 mm x 152 mm; Z-Band QuickClip: dla dorosłych 30 mm x 279 mm, dla dzieci 25 mm x 178 mm.
Cena dotyczy 1 kartridża
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 10012712-4
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 254 mm |
| Szerokość | 25.40 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 350 |
| Ilość rolek w op. | 4 |
| Rdzeń rolki | 25.40 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Band Fun |
| Opis | Tamper Evident, Perforated, Adhesive Closure |
| Materiał | polipropylen |
| Kompat drukarki | GC420d, GC420d, GC420t, GC420t, GK420D, GK420T, GK420d, GK420t, GT800, GT800, GX420D, GX420T, GX420d, GX420t, GX430T, GX430t, H 2824-Z, LP 2824, LP 2824-Z, LP 2824Plus, LP 2844, LP 2844-Z, LP 3844-Z, TLP 2824, TLP 2824-Z, TLP 2844, TLP 2844-Z, TLP 3842, TLP 3844-Z, TLP2824Plus, ZD120d, ZD220, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230, ZD230DA, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD410, ZD410d, ZD410d-HC, ZD411, ZD411d, ZD411d-HC, ZD411t, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421d, ZD421d-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD611, ZD611R, ZD611d, ZD611d-HC, ZD611t, ZD611t-HC, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621d, ZD621d-HC, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888DA, ZD888d, ZD888t, ZP888d |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | zielony |
Znajdź





























