Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 75x37mm rdzeń 25mm 1960 szt./rolka
Nr kat.: 3001163
Netto: 64.23 zł
Brutto:
79.00 zł
SRP: 94.00 zł
Oszczędzasz 15.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
1960
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3001163
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 36.32 mm |
| Szerokość | 74.42 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1960 |
| Rdzeń rolki | 25.40 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Zebra Z-Perform Multipurpose Label - Permanent Adhesive - 74.42 mm Width x 36.32 mm Length - Rectangle - Thermal Transfer - Paper - 1960 / Roll |
| Materiał | papier |
Znajdź





























