Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T Removable usuwalne niepowlekane białe 32x19mm rdzeń 25mm 3400 szt./rolka
Nr kat.: 3003739
Netto: 49.51 zł
Brutto:
60.90 zł
SRP: 66.00 zł
Oszczędzasz 5.10 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
3400
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003739
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 19 mm |
| Szerokość | 32 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 3400 |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | usuwalny |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T Removable |
| Opis | Zebra Z-Perform Thermal Label - Removable Adhesive - Paper - Thermal Transfer - Bright White |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Zalecany typ kalki | 2300 |
| Kompat drukarki | Zebra GK420t, GX430t, GC420t, GT800, ZD410, ZD420, GX420t, ZD500, TLP2824 Plus, ZD620t, TLP2824 Plus, TLP2844 |
| Kolor | biały |
Znajdź





























