Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 76x35mm rdzeń 25mm 2100 szt./rolka
Nr kat.: 3007636-T
Netto: 69.92 zł
Brutto:
86.00 zł
SRP: 99.00 zł
Oszczędzasz 13.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2100
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3007636-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 76 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2100 |
| Rdzeń rolki | 25.40 mm |
| Klej | uniwersalny |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Zebra Z-Perform Multipurpose Label - Self-adhesive Adhesive - Rectangle - Thermal Transfer - White - Paper - 2100 / Roll |
| Materiał | papier |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























