Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe polipropylenowe Zebra 8000T Secondary Blood Bag z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x102mm rdzeń 25mm
Nr kat.: 3008426
Netto: 214.07 zł
Brutto:
263.30 zł
SRP: 306.00 zł
Oszczędzasz 42.70 zł
Dostępność
24h w magazynie
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3008426
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 102 mm |
| Szerokość | 102 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość rolek w op. | 4 Roll |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | trwały |
| Klasa | 8000T |
| Opis | Zebra Multipurpose Label - Permanent Adhesive - Square - Thermal Transfer - White - Polypropylene, Acrylic - 4 Roll |
| Materiał | akryl, polipropylen |
| Rodzaj materiału | matowy |
| Kompat drukarki | GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2844, LP2844-Z, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3844-Z, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD411, ZD411t, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621R, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888t, ZD888t |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























