Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe poliestrowe Zebra Z-Ultimate 3000T White powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x203mm rdzeń 76mm 890 szt./rolka
Nr kat.: 3010520
Netto: 559.35 zł
Brutto:
688.00 zł
SRP: 782.00 zł
Oszczędzasz 94.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
890
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3010520
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 183.67 m |
| Szerokość | 203 mm, 101.60 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 890 |
| Rdzeń rolki | 76 mm, 76.20 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Ultimate |
| Klasa | 3000T |
| Opis | Adhesive, Chemical Resistant, Removable, Scratch Resistant, Smear Resistant |
| Materiał | poliester |
| Rodzaj materiału | błyszczący |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























