Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe poliestrowe Zebra Z-Ultimate 3000T White powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 23x16mm rdzeń 25mm 4427 szt./rolka
Nr kat.: 3011268
Netto: 123.58 zł
Brutto:
152.00 zł
SRP: 178.00 zł
Oszczędzasz 26.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
4427
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3011268
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 15.87 mm |
| Szerokość | 23.41 mm |
| Ilość w rolce | 4427 |
| Ilość rolek w op. | 12 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Rodzina | Z-Ultimate |
| Klasa | 3000T |
| Opis | Preprinted, Scratch Resistant, Smear Resistant, Temperature Resistant, Chemical Resistant |
| Materiał | poliester |
| Rodzaj materiału | błyszczący |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























