Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe poliestrowe Zebra Z-Ultimate 3000T White powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 60x25mm rdzeń 25mm 2951 szt szt./rolka
Nr kat.: 3011376
Netto: 193.90 zł
Brutto:
238.50 zł
SRP: 281.00 zł
Oszczędzasz 42.50 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2951 szt
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3011376
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 25 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2951 szt |
| Ilość rolek w op. | 15 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Opis | Zebra Multipurpose Label - 60 mm Width x 25 mm Length - Rectangle - Thermal Transfer - Synthetic |
| Materiał | syntetyk |
Znajdź





























