Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe polietylenowe Zebra PolyE 3100T Gloss z uniwersalnym trwałym klejem błyszczące białe 102x51mm rdzeń 76mm 2590 szt./rolka
Nr kat.: 3011702
Netto: 140.16 zł
Brutto:
172.40 zł
SRP: 203.00 zł
Oszczędzasz 30.60 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2590
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3011702
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 1295.40 mm, 51 mm |
| Szerokość | 2590.80 mm, 102 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2590 |
| Ilość rolek w op. | 4 |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | PolyE |
| Klasa | 3100T |
| Opis | Water Resistant, Temperature Resistant, Tear Resistant, Smear Resistant, Scratch Resistant, Flexible, Eco-friendly |
| Materiał | polietylen |
| Rodzaj materiału | błyszczący |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SLPlus, 110PAX4, 110XI4, 140Xi4, 170PAX4, 170Xi4, 220Xi4, 220Xi4, ZE500, ZE500-4, ZE500-6, ZE500R, ZE511, ZE511-4, ZE511R, ZE521, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT111, ZT111, ZT210, ZT210, ZT211, ZT211, ZT220, ZT220, ZT230, ZT230, ZT231, ZT231, ZT231-RFID, ZT231R, ZT410, ZT410, ZT411, ZT411, ZT411R, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT510, ZT610, ZT610, ZT610R, ZT620, ZT620, ZT620R |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























