Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.87 zł
Brutto: 236.00 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 80mmx11m rdzeń 13mm
Nr kat.: 3012973
Netto: 11.95 zł
Brutto:
14.70 zł
SRP: 17.00 zł
Oszczędzasz 2.30 zł
Dostępność
24h w magazynie
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3012973
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 11 m |
| Szerokość | 80 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 25 / box |
| Rdzeń rolki | 13 mm |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D 80 Receipt |
| Opis | Zebra Z-Perform Direct Thermal Print Receipt Paper - 80 mm x 11.28 m - 25 Roll - White |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 80 mikronów |
| Kompat drukarki | EZ320, P4T, QLn420, RW420, ZQ120, ZQ120 Plus, ZQ220, ZQ220, ZQ220 Plus, ZQ320, ZQ510, ZQ511, ZQ520, ZQ521, ZQ630, ZR138, ZR328, ZR328 Plus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























