Promocja
Nr kat.: 01941-210Z
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Select 2000D 80 Receipt powlekany biały 210mmx160m rdzeń 50mm
Netto: 191.38 zł
Brutto: 235.40 zł
Papier paragonowy termiczny Zebra Z-Perform 1000D 80 Receipt niepowlekany biały 58mmx11m rdzeń 13mm
Nr kat.: 3013690
Netto: 7.97 zł
Brutto:
9.80 zł
SRP: 12.00 zł
Oszczędzasz 2.20 zł
Dostępność
24h w magazynie
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3013690
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | papier paragonowy |
| Długość | 11 m |
| Szerokość | 58 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość rolek w op. | 50 / Box |
| Rdzeń rolki | 13 mm |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D 80 Receipt |
| Opis | Zebra Z-Perform Multipurpose Label - 57.75 mm Width x 11.28 m Length - Rectangle - Direct Thermal - Paper - 50 Roll |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 80 mikronów |
| Kompat drukarki | P4T, QLn, QLn320, QLn420, RW220, RW420, ZQ110, ZQ112, ZQ112, ZQ120, ZQ120 Plus, ZQ210, ZQ210, ZQ220, ZQ220 Plus, ZQ310, ZQ320, ZQ510, ZQ511, ZQ521, ZQ620, ZQ630, ZR118, ZR118, ZR138, ZR318, ZR328, ZR328 Plus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























