Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 76x51mm rdzeń 25mm 1370 szt./rolka
Nr kat.: 800293-205
Netto: 49.67 zł
Brutto:
61.10 zł
SRP: 72.00 zł
Oszczędzasz 10.90 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
1370
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 800293-205
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 51 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1370 |
| Ilość rolek w op. | 12 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Zebra Z-Perform Multipurpose Label - 76 mm Width x 51 mm Length - Thermal Transfer - Bright White - Face Stock - 24 Roll |
| Materiał | Face Stock |
| Zalecany typ kalki | 2300 |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | jasnobiały |
Znajdź





























