Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 32x13mm rdzeń 76mm 9449 szt./rolka
Nr kat.: 880004-012
Netto: 51.14 zł
Brutto:
62.90 zł
SRP: 74.00 zł
Oszczędzasz 11.10 zł
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880004-012
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 13 mm |
| Szerokość | 32 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 9449 |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Zebra Z-Perform Thermal Label - Permanent Adhesive - Rectangle - Thermal Transfer - Paper - 9449 / Roll |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | Zebra ZM400, ZM600, 105SL, 105SL PLUS, 110Xi4, 140Xi4, 170Xi4, 220Xi4, ZT220, ZT230, ZT410, ZT411, ZT421, ZT510, ZT610, ZT620, ZT420, ZE500-4, ZE500-6, 170XiIIIPlus, Z6Mplus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























