Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 64x38mm rdzeń 25mm
Nr kat.: 880011-038D
Netto: 52.93 zł
Brutto:
65.10 zł
SRP: 77.00 zł
Oszczędzasz 11.90 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880011-038D
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 38 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Printable |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | gładki |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | jasnobiały |
Znajdź





























