Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 64x64mm rdzeń 76mm 2220 szt./rolka
Nr kat.: 880014-063
Netto: 64.39 zł
Brutto:
79.20 zł
SRP: 93.00 zł
Oszczędzasz 13.80 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2220
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880014-063
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 64 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2220 |
| Ilość rolek w op. | 25 |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Zebra Z-Perform Thermal Label - Permanent Adhesive - 64 mm Width x 64 mm Length - Square - Thermal Transfer - Paper - 2220 / Roll - 5 Roll |
| Materiał | papier |
Znajdź





























