Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x25mm rdzeń 25mm 2580 szt./rolka
Nr kat.: 880023-025D
Netto: 83.01 zł
Brutto:
102.10 zł
SRP: 120.00 zł
Oszczędzasz 17.90 zł
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880023-025D
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 31.75 mm |
| Szerokość | 25.40 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2580 |
| Ilość rolek w op. | 24 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Coated Paper |
| Materiał | papier |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | jasnobiały |
Znajdź





























