Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe poliestrowe Zebra Z-Ultimate 3000T White powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x76mm rdzeń 76mm 1890 szt./rolka
Nr kat.: 880350-076
Netto: 440.41 zł
Brutto:
541.70 zł
SRP: 639.00 zł
Oszczędzasz 97.30 zł
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880350-076
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 76.20 mm |
| Szerokość | 101.60 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1890 |
| Ilość rolek w op. | 12 |
| Rdzeń rolki | 76.20 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Ultimate |
| Opis | Heat Resistant, High Durable, Water Resistant |
| Materiał | poliester |
| Kompat drukarki | 105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























