Promocja
Nr kat.: 200957
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 105x148mm rdzeń 76mm
Netto: 77.24 zł
Brutto: 95.00 zł
Etykiety termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T Removable usuwalne niepowlekane białe 57x32mm rdzeń 76mm 4240 szt./rolka
Nr kat.: 880876-031U
Netto: 73.58 zł
Brutto:
90.50 zł
SRP: 106.00 zł
Oszczędzasz 15.50 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
4240
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880876-031U
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 806.45 mm |
| Szerokość | 1451.61 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 4240 |
| Ilość rolek w op. | 1 |
| Rdzeń rolki | 76.20 mm |
| Klej | usuwalny |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T |
| Opis | Printable, Self-adhesive |
| Materiał | papier |
Znajdź





























