Promocja
Nr kat.: 200807
Przywieszki termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T 190 Tag niepowlekane z perforacją białe 83x127mm rdzeń 76mm
Netto: 63.98 zł
Brutto: 78.70 zł
Przywieszki termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T 190 Tag niepowlekane z perforacją białe 83x127mm rdzeń 76mm 1000 szt./rolka
Nr kat.: 200807
Netto: 63.98 zł
Brutto:
78.70 zł
SRP: 92.00 zł
Oszczędzasz 13.30 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
1000
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Standardowy biały, wysokiej jakości papier termotransferowy zapewniający optymalną równowagę między jakością druku, a ceną. Etykiety wykonane z papieru niepowlekanego bez kleju. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 2300. Zalecana taśma termotransferowa: 02300BK08945. Grubość etykiety: 190 mikronów +/-10%. Rdzeń rolki: 76mm, średnica zewnętrzna: max 200 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 200807
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | przywieszka |
| Długość | 127 mm |
| Szerokość | 83 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 1000 |
| Ilość rolek w op. | 4 |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | bez kleju |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000T 190 Tag |
| Opis | Do drukarek serii Midrange - Półprzemysłowych |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Gramatura | 190 mikronów |
| Zalecany typ kalki | 02300BK08945 |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SL PLUS, 110PAX4, 110Xi4, 140Xi4, 1600, 170PAX4, 170Xi4, 220Xi4, 220Xi4, ZE500, ZE500-4, ZE500-4, ZE500-6, ZE500-6, ZE500R, ZE511, ZE511-4, ZE511R, ZE521, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT111, ZT111, ZT210, ZT210, ZT211, ZT211, ZT220, ZT220, ZT230, ZT230, ZT231, ZT231, ZT231-RFID, ZT231R, ZT410, ZT410, ZT411, ZT411, ZT411R, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT510, ZT610, ZT610, ZT610R, ZT620, ZT620, ZT620R |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























