Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm 950 szt./rolka
Nr kat.: 200963
Netto: 136.67 zł
Brutto:
168.10 zł
SRP: 198.00 zł
Oszczędzasz 29.90 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
950
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wysokogatunkowy biały, bardzo gładki papier, dodatkowo specjalnie powlekany wysokiej jakości materiałem, aby zapewnić optymalną jakość obrazu. Papier z trwałym klejem na bazie gumy, idealny do użytku w niskich temperaturach. Etykiety idealne do szybkich aplikacji drukujących, gdzie ważna jest wysoka jakość druku. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak produkcja i oznakowania próbek. Dobra wydajność w niskich temperaturach. Etykiety termiczne: do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk bez użycia kalki. Rdzeń rolki: 76mm, średnica zewnętrzna: max 200 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 200963
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 152 mm |
| Szerokość | 102 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 950 |
| Ilość rolek w op. | 4 / Box |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Select |
| Klasa | 2000D |
| Opis | Do drukarek serii Midrange - Półprzemysłowych |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SL PLUS, 110PAX4, 110Xi4, 140Xi4, 170PAX4, 170Xi4, 220Xi4, 220Xi4, ZE500, ZE500-4, ZE500-4, ZE500-6, ZE500-6, ZE500R, ZE511-4, ZE511R, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT111, ZT111, ZT210, ZT211, ZT211, ZT220, ZT220, ZT230, ZT230, ZT231, ZT231, ZT231-RFID, ZT231R, ZT410, ZT410, ZT411, ZT411, ZT411R, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT510, ZT610, ZT610, ZT610R, ZT620, ZT620, ZT620R |
| Kolor | biały |
Znajdź





























