Promocja
Nr kat.: 200807
Przywieszki termotransferowe papierowe Zebra Z-Perform 1000T 190 Tag niepowlekane z perforacją białe 83x127mm rdzeń 76mm
Netto: 63.41 zł
Brutto: 78.00 zł
Przywieszki termotransferowe polipropylenowe Zebra 8000T Extra Tuff 180 Tag z perforacją białe 25x229mm rdzeń 76mm 2000 szt./rolka
Nr kat.: 3006305
Netto: 537.40 zł
Brutto:
661.00 zł
SRP: 819.00 zł
Oszczędzasz 158.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
2000
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Białe etykiety poliolefinowe zapewniające odporność na rozrywanie i wytrzymałość w zastosowaniach na zewnątrz. Etykiety bez kleju. Trwałość w zastosowaniach na zewnątrz do 2 lat. Wydruk wymaga użycia kalki termotransferowej serii: 3200, 4800, 5095. Zalecana taśma termotransferowa: 03200BK11045. Grubość etykiety: 180 mikronów +/-10%. Rdzeń rolki: 76mm, średnica zewnętrzna: max 200 mm. (Supplied 4 across, total web width 102mm; 500 x 4 across tags per roll).
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3006305
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | przywieszka |
| Długość | 229 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Rodzaj druku | termotransferowy |
| Ilość w rolce | 2000 |
| Ilość rolek w op. | 1 |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | bez kleju |
| Klasa | 8000T Extra Tuff 180 Tag |
| Opis | Tear Resistant |
| Materiał | polipropylen |
| Gramatura | 180 mikronów |
| Zalecany typ kalki | 03200BK04045 |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SL PLUS, 110PAX4, 110Xi4, 140Xi4, 170PAX4, 170Xi4, 220Xi4, 220Xi4, ZE500, ZE500-4, ZE500-4, ZE500-6, ZE500-6, ZE500R, ZE511, ZE511-4, ZE511R, ZE521, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT111, ZT111, ZT210, ZT210, ZT211, ZT211, ZT220, ZT220, ZT230, ZT230, ZT231, ZT231, ZT231-RFID, ZT231R, ZT410, ZT410, ZT411, ZT411, ZT411R, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT510, ZT610, ZT610, ZT610R, ZT620, ZT620, ZT620R |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























