Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne poliestrowe Zebra Z-Slip z perforacją powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 168x152mm rdzeń 76mm 660 szt./rolka
Nr kat.: 10004425
Netto: 567.32 zł
Brutto:
697.80 zł
SRP: 823.00 zł
Oszczędzasz 125.20 zł
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Białe, termiczne, powlekane, ultra gładkie połączenie papieru i etykiet polipropylenowych z trwałym klejem akrylowym. Oferuje doskonałą przyczepność do opakowań z tektury falistej. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, na przykład zamykając listy przewozowe, faktury, karty bezpieczeństwa produktu i certyfikaty. Wydruk bez użycia kalki. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 76mm, średnica zewnętrzna: max 200 mm. Obszar wydruku na etykiecie wynosi: 143 x 127mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 10004425
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 152 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 660 |
| Ilość rolek w op. | 2 / Box |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Slip |
| Opis | Perforated |
| Materiał | poliester |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | 105SL, 105SL PLUS, 110Xi4, 140Xi4, 170PAX4, 170Xi4, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220Xi4, 220Xi4, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, RZ600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6M, Z6Mplus, ZE500, ZE500-4, ZE500-6, ZE500-6, ZE521-6, ZE521R, ZM400, ZM600, ZT220, ZT230, ZT231R, ZT410, ZT411, ZT420, ZT420, ZT421, ZT421, ZT421R, ZT510, ZT610, ZT620, ZT620, ZT620R |
| Kolor | biały |
Znajdź





























