Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 57x19mm rdzeń 25mm 3315 szt./rolka
Nr kat.: 800262-075
Netto: 44.23 zł
Brutto:
54.40 zł
SRP: 65.00 zł
Oszczędzasz 10.60 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
3315
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wysokogatunkowy biały, bardzo gładki papier, dodatkowo specjalnie powlekany wysokiej jakości materiałem, aby zapewnić optymalną jakość obrazu. Papier z trwałym klejem na bazie gumy, idealny do użytku w niskich temperaturach. Etykiety idealne do szybkich aplikacji drukujących, gdzie ważna jest wysoka jakość druku. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak produkcja i oznakowania próbek. Etykiety termiczne do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Dobra wydajność w niskich temperaturach. Wydruk bez użycia kalki. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 25mm, średnica zewnętrzna: max 127 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 800262-075
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 19 mm |
| Szerokość | 57 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 3315 |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Select |
| Klasa | 2000D |
| Opis | for Desktop series printers |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | GC420d, GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2824, LP2824-Z, LP2844, LP2844-Z, TLP2824, TLP2824 Plus, TLP2824-Z, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3844-Z, ZD120d, ZD220, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230, ZD230DA, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD410, ZD410, ZD410d, ZD410d-HC, ZD411, ZD411d, ZD411d-HC, ZD411t, ZD420, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421d, ZD421d-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD611, ZD611R, ZD611d, ZD611d-HC, ZD611t, ZD611t-HC, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621d, ZD621d-HC, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888DA, ZD888d, ZD888t, ZD888t, ZP888d |
| Kolor | biały |
Znajdź





























