Promocja
Nr kat.: 10010064
Etykiety termiczne polipropylenowe jubilerskie Zebra 8000D Jewelry Black Mark powlekane bez zakładek z uniwersalnym trwałym klejem białe 56x13mm rdzeń 25mm
Netto: 134.96 zł
Brutto: 166.00 zł
Etykiety termiczne polipropylenowe jubilerskie Zebra 8000D Jewelry Black Mark powlekane bez zakładek z uniwersalnym trwałym klejem białe 56x13mm rdzeń 25mm 3510 szt./rolka
Nr kat.: 10010064
Netto: 134.96 zł
Brutto:
166.00 zł
SRP: 194.00 zł
Oszczędzasz 28.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
3510
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Biały powlekany materiał polipropylenowy z trwałym klejem akrylowym. Etykiety odporne na światło ultra-fioletowe, oleje, krew, alkohol, wodę i roztwory czyszczące. Rdzeń rolki: 25mm, średnica zewnętrzna: max 127mm. Produkt bez zakładki - warstwa klejąca przylega do przedmiotu, czarny znak między każdą etykietą. Chemicznie powlekany materiał wrażliwy na ciepło, wytwarza nadruk na etykiecie. Idealnie nadaje się do zastosowań, w których temperatura nie przekracza wysokiego poziomu. Wydruk nie wymaga użycia kalki.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 10010064
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta jubilerska |
| Długość | 13 mm |
| Szerokość | 56 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 3510 |
| Ilość rolek w op. | 6 |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Klasa | 8000D Jewelry |
| Opis | Light Resistant |
| Materiał | polipropylen |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | 2746, 2746e, DA402, GC420d, GC420d, GC420t, GC420t, GK420d, GK420d, GK420t, GK420t, GT800, GT800, GX420d, GX420d, GX420t, GX420t, GX430t, GX430t, LP2722, LP2824, LP2824 Plus, LP2824-Z, LP2844, LP2844-Z, R2844-Z, R402, T402, TLP2722, TLP2824, TLP2824 Plus, TLP2824-Z, TLP2844, TLP2844-Z, TLP3742, TLP3842, TLP3844-Z, ZD120d, ZD220, ZD220d, ZD220t, ZD220t, ZD230, ZD230DA, ZD230d, ZD230t, ZD230t, ZD410, ZD410, ZD410d, ZD410d-HC, ZD411, ZD411d, ZD411d-HC, ZD411t, ZD420, ZD420c, ZD420d, ZD420t, ZD421, ZD421c, ZD421c-HC, ZD421d, ZD421d-HC, ZD421t, ZD421t-HC, ZD500, ZD611, ZD611R, ZD611d, ZD611d-HC, ZD611t, ZD611t-HC, ZD620d, ZD620t, ZD621, ZD621R, ZD621d, ZD621d-HC, ZD621t, ZD621t-HC, ZD888DA, ZD888d, ZD888t, ZP888d |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
Znajdź





























