Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne polipropylenowe Zebra PolyPro 4000D Black Mark z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm 340 szt./rolka
Nr kat.: 3003347
Netto: 26.18 zł
Brutto:
32.20 zł
SRP: 39.00 zł
Oszczędzasz 6.80 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
340
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Matowy, syntetyczny, biały papier polipropylenowy z uniwersalnym, trwałym klejem, oferujący pewien stopień elastyczności do etykietowania zakrzywionych powierzchni. Dobra odporność na zadrapania i rozmazywanie, odporność na temperatury do 80ºC. W ofercie materiały matowe i błyszczące. Odporność na rozrywanie, trwałość w zastosowaniach na zewnątrz do 3 miesięcy. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003347
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 25.40 mm |
| Szerokość | 50.80 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 340 |
| Ilość rolek w op. | 20 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | PolyPro |
| Klasa | 4000D |
| Opis | Do serii drukarek mobilnych Qln220 |
| Materiał | polipropylen |
| Kompat drukarki | P4T, QL220, QL220Plus, QL320, QL320Plus, QL420, QL420Plus, QLn, QLn220, QLn320, QLn420, RW220, RW420, ZQ310, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ610, ZQ610, ZQ610 Plus, ZQ610 Plus-HC, ZQ610-HC, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























