Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x25.4mm rdzeń 19mm 430 szt./rolka
Nr kat.: 3007842-T
Netto: 12.03 zł
Brutto:
14.80 zł
SRP: 17.00 zł
Oszczędzasz 2.20 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
430
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Standardowy biały, wysokiej jakości papier zapewniający optymalną równowagę między jakością druku, a ceną. Etykiety wykonane z papieru niepowlekanego z trwałym klejem akrylowym. Nadaje się do stosowania w szerokim zakresie, w tym opakowania, wysyłki itp. Nie zaleca się do zastosowań związanych z narażeniem na działanie promieni słonecznych lub wysokiej temperatury. Etykiety termiczne do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk bez użycia kalki. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3007842-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 25.40 mm |
| Szerokość | 50.80 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 430 |
| Ilość rolek w op. | 20 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Zebra Z-Perform Thermal Label - Permanent Adhesive - 50.80 mm Width x 25.40 mm Length - Rectangle - Direct Thermal - Paper - 430 / Roll - 20 / Box |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | P4T, QL220, QL220Plus, QL320, QL320Plus, QL420, QL420Plus, QLn, QLn220, QLn320, QLn420, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ610, ZQ610, ZQ610 Plus, ZQ610 Plus-HC, ZQ610-HC, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























