Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 50.8x50.8mm rdzeń 19mm 185 szt./rolka
Nr kat.: 3003059
Netto: 14.07 zł
Brutto:
17.30 zł
SRP: 20.00 zł
Oszczędzasz 2.70 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
185
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wysokogatunkowy biały, bardzo gładki papier, dodatkowo specjalnie powlekany wysokiej jakości materiałem, aby zapewnić optymalną jakość obrazu. Papier z trwałym klejem na bazie gumy, idealny do użytku w niskich temperaturach. Etykiety idealne do szybkich aplikacji drukujących, gdzie ważna jest wysoka jakość druku. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak produkcja i oznakowania próbek. Dobra wydajność w niskich temperaturach. Etykiety termiczne: do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk bez użycia kalki. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003059
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 50.80 mm |
| Szerokość | 50.80 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 185 |
| Ilość rolek w op. | 20 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Select |
| Klasa | 2000D |
| Opis | Zebra Z-Select 2000D Thermal Label - Permanent Adhesive - 50.80 mm Width x 50.80 mm Length - Square - Direct Thermal - White - Paper - 185 / Roll - 1 |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | P4T, QL220, QL220Plus, QL320, QL320Plus, QL420, QL420Plus, QLn, QLn220, QLn320, QLn420, RW220, RW420, ZQ310, ZQ310 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ310 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ310SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ310SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ320 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ320 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ320SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ320SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ610, ZQ610, ZQ610 Plus, ZQ610 Plus-HC, ZQ610-HC, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























