Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D Black Mark powlekane z uniwersalnym trwałym klejem z perforacją białe 76.2x44.45mm rdzeń 19mm 350 szt./rolka
Nr kat.: 3003075
Netto: 27.64 zł
Brutto:
34.00 zł
SRP: 37.00 zł
Oszczędzasz 3.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
350
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Wysokogatunkowy biały, bardzo gładki papier, dodatkowo specjalnie powlekany wysokiej jakości materiałem, aby zapewnić optymalną jakość obrazu. Papier z trwałym klejem na bazie gumy, idealny do użytku w niskich temperaturach. Etykiety idealne do szybkich aplikacji drukujących, gdzie ważna jest wysoka jakość druku. Zalecany do szerokiej gamy zastosowań, takich jak produkcja i oznakowania próbek. Dobra wydajność w niskich temperaturach. Etykiety termiczne: do znakowania opakowań jednostkowych i zbiorczych. Wydruk bez użycia kalki. Perforacja między etykietami. Rdzeń rolki: 19mm, średnica zewnętrzna: max 66 mm.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003075
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 44.45 mm |
| Szerokość | 76.20 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 350 |
| Ilość rolek w op. | 20 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Perforacja | tak |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Select |
| Klasa | 2000D |
| Opis | Do serii drukarek mobilnych Qln320 |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | powlekany |
| Kompat drukarki | P4T, QL320, QL320Plus, QL420, QL420Plus, QLn, QLn320, QLn420, RW420, ZQ320, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























