Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, biały
Nr kat.: LS1203-CR10001R
Netto: 384.80 zł
Brutto:
473.30 zł
SRP: 663.00 zł
Oszczędzasz 189.70 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje LS1203
8
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Zaprojektowany z myślą o potrzebach niewielkich przedsiębiorstw skaner LS1203 zapewnia niezbędną wydajność i funkcje potrzebne do znacznego zmniejszenia błędów podczas wprowadzania danych i stałego zwiększania produktywności w sklepach z upominkami, butikach, sklepach sportowych, jubilerskich, wypożyczalniach filmów wideo, kwiaciarniach i innych niewielkich, lokalnych sklepach detalicznych.
W zestawie
czytnik, kabel, instrukcja obsługi
czytnik, kabel, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: LS1203-CR10001R
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 180.3 x 61 x 61 mm |
| Waga | 121.9 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0 ° do 50 ° C |
| Temperatura przechowywania | -40 ° do 70 ° C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna od 5% do 95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna od 5% do 95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | 5 +/- 10% VDC @ 100 mA |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | UPC/EAN, UPC/EAN With Supplementals, UCC/EAN 128, Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 39 TriOptic, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar, Interleaved 2 Of 5, Discrete 2 Of 5, Code 93, MSI, Code 11, IATA, GS1 DataBar (Formerly RSS) Variants, Chinese 2 of 5, |
| Typ skanera | 1D, liniowy |
| Zasięg odczytu | 0 nm - 215.90 mm@0.33 mm - 100% UPC, 0 nm - 260.35 mm@0.66 mm - 200% UPC, 6.35 mm - 127 mm@0.13 mm - Code 39, 0 nm - 215.90 mm@0.25 mm - Code 39, 0 nm - 196.85 mm@0.19 mm - Code 39 |
| Sygnalizacja odczytu | dźwiękowa i świetlna |
| Szybkość skanowania | 100 skanów na sekundę |
| Wytrzymałość upadku | Wytrzymuje wielokrotne upadki z wysokości 1,5 m na beton |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Wspomagane platformy | PC |
Inne konfiguracje
skanera LS1203
Porównaj konfiguracje
8
modeli
LS1203-7AZU0100ER
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, czarny, podstawka
Netto: 250.41 zł
Brutto: 308.00 zł
LS1203-7AZU0100SR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, czarny, podstawka
Netto: 451.87 zł
Brutto: 555.80 zł
LS1203-HD20007ZZR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, czarny, wysokie zagęszczenie
Netto: 459.27 zł
Brutto: 564.90 zł
LS1203-1AZU0100ZR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, biały, podstawka
Netto: 451.87 zł
Brutto: 555.80 zł
LS1203-7AZU0100ZR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, czarny
Netto: 451.87 zł
Brutto: 555.80 zł
LS1203-1AZU0100SR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, biały, podstawka prezentacyjna
Netto: 451.87 zł
Brutto: 555.80 zł
LS1203-CR10001R
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, biały
Netto: 384.80 zł
Brutto: 473.30 zł
LS1203-CR10007R
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS1203, USB, czarny
Netto: 384.80 zł
Brutto: 473.30 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
Znajdź





























