Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, RS232, biały, podstawka, SR
Nr kat.: LS2208-1AZR0100ER
Netto: 258.05 zł
Brutto:
317.40 zł
SRP: 444.00 zł
Oszczędzasz 126.60 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje LS2208
10
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Przystępny cenowo ręczny skaner kodów kreskowych Symbol LS2208 zapewnia możliwość szybkiego i niezawodnego skanowania za pomocą urządzenia o ergonomicznej i lekkiej konstrukcji. Szeroki zakres roboczy urządzenia ? od niemal bezpośredniego kontaktu po odległość wynoszącą 43 cm ? czyni je doskonałym rozwiązaniem dla placówek handlowych, oświatowych i rządowych oraz szpitali. Szereg wbudowanych interfejsów umożliwia integrację z wieloma różnymi systemami bazowymi.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi, podstawka typu "gooseneck"
czytnik, instrukcja obsługi, podstawka typu "gooseneck"
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: LS2208-1AZR0100ER
Interfejsy |
|
| Interfejs | RS232 |
| RS-232 | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | biały |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 63.5 x 152.4 x 84.8 mm |
| Waga | 146 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5% do 95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5% do 95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | Zasilanie z hosta 4,5 do 5,5 V DC; zewnętrzne źródło zasilania 4,5 do 5,5 V DC |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | UPC/EAN, UPC/EAN Supplementals, UCC/EAN 128, Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 39 TriOptic, Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar, Interleaved 2 of 5, Discrete 2 of 5, Code 93, MSI, Code 11, IATA, RSS Variants, Chinese 2 of 5, |
| Typ skanera | 1D, laserowy |
| Zasięg odczytu | 431.80 mm@ - 100% UPC/EAN |
| Sygnalizacja odczytu | dźwiękowa i świetlna |
| Szybkość skanowania | 100 skanów na sekundę |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalna różnica odbicia 20% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m |
| Norma IP | IP 30 |
| Kabel komunikacyjny | kabel RS232 |
| Podstawka | Tak |
| Zasilacz | tak |
| Stojak | stojak |
| Spust | tak |
| Wspomagane platformy | PC |
Inne konfiguracje
skanera LS2208
Porównaj konfiguracje
10
modeli
LS2208-SR20007R-UR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, USB, podstawka, czarny, SR
Netto: 218.70 zł
Brutto: 269.00 zł
LS2208-SR20001R-UR
Skaner przewodowy Zebra LS2208, USB, podstawka, biały, SR
Netto: 218.70 zł
Brutto: 269.00 zł
LS2208-SR20007R
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, czarny, SR, sam skaner
Netto: 227.64 zł
Brutto: 280.00 zł
LS2208-1AZU0100ZR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, USB, biały, SR
Netto: 282.93 zł
Brutto: 348.00 zł
LS2208-1AZR0100ER
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, RS232, biały, podstawka, SR
Netto: 258.05 zł
Brutto: 317.40 zł
LS2208-7AZU0300SR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, USB PowerPlus, czarny, podstawka, SR
Netto: 227.48 zł
Brutto: 279.80 zł
LS2208-7AZM0100SR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, przewód IBM, czarny, podstawka, SR
Netto: 409.67 zł
Brutto: 503.90 zł
LS2208-SR20001R-KR
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, kabel KBW, biały, SR, podstawka
Netto: 409.67 zł
Brutto: 503.90 zł
LS2208-SR20001R
Uniwersalny skaner kodów kreskowych Zebra LS2208, biały, SR, sam skaner
Netto: 185.37 zł
Brutto: 228.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
Znajdź





























