Czytnik ręczny Zebra LI2208, kabel USB, Twilight Black
Nr kat.: LI2208-SR7U2100AZW
Netto: 211.38 zł
Brutto:
260.00 zł
SRP: 352.00 zł
Oszczędzasz 92.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Inne konfiguracje LI2208
5
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
MISTRZ W TRADYCYJNYCH I MOBILNYCH KODACH KRESKOWYCH 1D Wielu klientów ma technologię laserową, która nie potrafi odczytać mobilnych kodów kreskowych. Dzięki LI2208 klienci mogą odczytywać mobilne i elektroniczne kody kreskowe od razu po rozpakowaniu, bez poświęcania wydajności skanowania. Opatentowana konstrukcja optyczna osiąga wiodący w branży zakres roboczy, a ponieważ kody kreskowe można rejestrować pod ekstremalnymi kątami, pracownicy spędzają mniej czasu na manewrowaniu skanerem w celu zwiększenia wydajności.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: LI2208-SR7U2100AZW
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Twilight Black |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 99.1 x 67.1 x 160 mm |
| Waga | 140.3 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | od 5% do 95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | 5VDC ± 10% |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | UPC-A, UPC-E, UPC-E1, EAN-8/JAN 8, EAN-13/JAN 13, Bookland EAN, Bookland ISBN Format, UCC Coupon Extended Code, ISSN EAN Code 128 Including GS1-128, ISBT 128, ISBT Concatenation, Code 39 including Trioptic Code 39, Convert Code 39 to Code 32 (Italian Pharmacy Code), Code 39 Full ASCII Conversion, Code 93, Code 11, Matrix 2 of 5, Interleaved 2 of 5 (ITF), Discrete 2 of 5 (DTF), Codabar (NW - 7), MSI, Chinese 2 of 5, IATA Inverse 1D (except all GS1, DataBars), GS1 DataBar including, GS1 DataBar-14, GS1 DataBar Limited, GS1 DataBar Expanded, |
| Typ skanera | Imager 1D |
| Zasięg odczytu | do 140 cm w zależności od kodu |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | dźwiękowa i świetlna |
| Szybkość skanowania | 547 skanów/sek. |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 15% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m |
| Norma IP | IP 42 |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Spust | tak |
Inne konfiguracje
skanera LI2208
Porównaj konfiguracje
5
modeli
LI2208-SR7U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra LI2208, USB, Twilight Black, podstawka prezentacyjna
Netto: 202.44 zł
Brutto: 249.00 zł
LI2208-SR00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra LI2208, Twilight Black, sam skaner
Netto: 201.63 zł
Brutto: 248.00 zł
LI2208-SR7U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra LI2208, kabel USB, Twilight Black
Netto: 211.38 zł
Brutto: 260.00 zł
LI2208-SR6U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra LI2208, USB, Nova White, podstawka prezentacyjna
Netto: 355.04 zł
Brutto: 436.70 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
Znajdź





























