Czytnik ręczny Zebra DS2208, Nova White, SR, kabel USB
Nr kat.: DS2208-SR6U2100AZW
Netto: 364.23 zł
Brutto:
448.00 zł
SRP: 654.00 zł
Oszczędzasz 206.00 zł
Dostępność
24h w magazynie
Inne konfiguracje DS2208
10
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Pojawianie się dwuwymiarowych (2D) kodów kreskowych w kasach i punktach sprzedaży to już zjawisko powszechne. Można je znaleźć na najróżniejszych artykułach i w najróżniejszych postaciach ? od kodów na produktach nabywanych przez klientów po drukowane i elektroniczne kupony oraz karty lojalnościowe.
Skanery kodów jednowymiarowych (1D) nie są przystosowane do odczytywania nowych kodów 2D, co prowadzi do opóźnień podczas obsługi kolejek przy kasach i frustracji kupujących w tym kluczowym, ostatnim punkcie osobistego kontaktu z klientem w Twoim sklepie.
Skanery serii DS2200 poradzą sobie z każdym kodem. Są to niedrogie imagery 1D/2D, w przypadku których przystępna cena nie oznacza konieczności rezygnowania z wydajności pracy czy dostępności funkcji. Seria ta oferuje też możliwość wybrania modelu, który najlepiej spełni potrzeby kasjerów ? przewodowego DS2208 lub bezprzewodowego DS2278. Seria DS2200 ? przystępna cena, której wymaga Twój budżet, oraz prostota wdrażania, zarządzania i użytkowania, których wymaga Twoje przedsiębiorstwo.
Skanery kodów jednowymiarowych (1D) nie są przystosowane do odczytywania nowych kodów 2D, co prowadzi do opóźnień podczas obsługi kolejek przy kasach i frustracji kupujących w tym kluczowym, ostatnim punkcie osobistego kontaktu z klientem w Twoim sklepie.
Skanery serii DS2200 poradzą sobie z każdym kodem. Są to niedrogie imagery 1D/2D, w przypadku których przystępna cena nie oznacza konieczności rezygnowania z wydajności pracy czy dostępności funkcji. Seria ta oferuje też możliwość wybrania modelu, który najlepiej spełni potrzeby kasjerów ? przewodowego DS2208 lub bezprzewodowego DS2278. Seria DS2200 ? przystępna cena, której wymaga Twój budżet, oraz prostota wdrażania, zarządzania i użytkowania, których wymaga Twoje przedsiębiorstwo.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: DS2208-SR6U2100AZW
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Nova White |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 66 x 165.1 x 99.1 mm |
| Waga | 161.6 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | od 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | od -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | od 5% do 95% |
| Wilgotność przechowywania | od 5% do 95% |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma) 2D: PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes |
| Typ skanera | 2D, Imager |
| Zasięg odczytu | do 36.8 cm |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | dźwiękowa i świetlna |
| Szybkość skanowania | Do 76,2 cm na sekundę (kody UPC 13 mil) |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 25% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m |
| Norma IP | IP 42 |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Spust | tak |
Inne konfiguracje
skanera DS2208
Porównaj konfiguracje
10
modeli
DS2208-HCBU2100AZR
Czytnik ręczny Zebra DS2208, RS-232, PS2, IBM46xx, Nova White, kabel USB, HC
Netto: 575.61 zł
Brutto: 708.00 zł
DS2208-HC0000BZZRW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Nova White, brak kabla, HC
Netto: 510.16 zł
Brutto: 627.50 zł
DS2208-SR00006ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Nova White, SR, brak kabla
Netto: 357.72 zł
Brutto: 440.00 zł
DS2208-SR7U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Twilight Black, SR, kabel USB, podstawka prezentacyjna
Netto: 362.60 zł
Brutto: 446.00 zł
DS2208-SR00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Twilight Black, SR, brak kabla
Netto: 347.97 zł
Brutto: 428.00 zł
DS2208-SR6U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Nova White, SR, kabel USB, podstawka prezentacyjna
Netto: 397.56 zł
Brutto: 489.00 zł
DS2208-SR7U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Twilight Black, SR, kabel USB
Netto: 372.36 zł
Brutto: 458.00 zł
DS2208-SR7U2500AZW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Twilight Black, SR, kabel USB 2,8 m
Netto: 356.10 zł
Brutto: 438.00 zł
DS2208-SR6U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Nova White, SR, kabel USB
Netto: 364.23 zł
Brutto: 448.00 zł
DS2208-SR7U3200SGW
Czytnik ręczny Zebra DS2208, Twilight Black, SR, kabel USB 2.9 m skręcany, podstawka
Netto: 388.62 zł
Brutto: 478.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
Rozszerzona gwarancja
4
modele
Z1AS-DS2208-5C03
Pakiet serwisowy Zebra DS2208 OneCare Select 5 lat Nowy Transport ekspresowy SUP 24/7 SDS (Exchange) Pełna Ochrona bazy (Cradle) Konfiguracja Standard
Netto: 192.76 zł
Brutto: 237.10 zł
4
modele
Z1AS-DS2208-3C03
Pakiet serwisowy Zebra DS2208 OneCare Select 3 lata Nowy Transport ekspresowy SUP 24/7 SDS (Exchange) Pełna Ochrona bazy (Cradle) Konfiguracja Standard
Netto: 115.69 zł
Brutto: 142.30 zł
4
modele
Z1AE-DS2208-3C00
Pakiet serwisowy Zebra DS2208 OneCare Essential 3 lata Nowy 3BD Depot Transport ekonomiczny SUP 8/5 EMEA Pełna Ochrona bazy (Cradle) Ustawienia fabryczne
Netto: 102.36 zł
Brutto: 125.90 zł
4
modele
Z1AE-DS2208-5C00
Pakiet serwisowy Zebra DS2208 OneCare Essential 5 lat Nowy Transport ekonomiczny SUP 8/5 EMEA 3BD Depot Pełna Ochrona bazy (Cradle) Ustawienia fabryczne
Netto: 170.57 zł
Brutto: 209.80 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
Znajdź





























