Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, kabel USB, DPM
Nr kat.: DS4608-DPE0007VZR
Netto: 2 942.03 zł
Brutto:
3 618.70 zł
SRP: 3 954.00 zł
Oszczędzasz 335.30 zł
Typ skanera
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje DS4608
13
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Urządzenia z serii DS4600 zostały zaprojektowane pod kątem trwałości, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Szczelność klasy IP52 chroni przed zalaniem, a opatentowany podwójnie uszczelniony system optyczny zabezpiecza najważniejsze elementy optyczne przed kurzem i cieczą, dzięki czemu ?oko? skanera zawsze rejestruje najostrzejszy obraz kodu kreskowego, gwarantując szybki i niezawodny odczyt. Umieszczenie okna skanera w zagłębieniu obudowy chroni przed smugami, zabrudzeniami i zarysowaniami, które mogą wpływać na wydajność skanowania. Skaner został skonstruowany tak, aby przetrwać wielokrotne upadki na beton z wysokości 6 ft/1,8 m i 2000 wstrząsów, co sprawdziliśmy w surowym teście wstrząsowym.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: DS4608-DPE0007VZR
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB, RS232, TGCS (IBM) 46XX przez RS485 |
| USB | Tak |
| RS-232 | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 66 x 165.1 x 99.1 mm |
| Waga | 161.9 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0,0° do 50,0°C |
| Temperatura przechowywania | -40,0° do 70,0°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5?95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5-95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | Zasilanie z hosta 4,5?5,5 V DC; zewnętrzne źródło zasilania 4,5?5,5 V DC |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), 2D: PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Han Xin, Postal Codes, SecurPharm, DotCode, Dotted DataMatrix, OCR: OCR-A, OCR-B, MICR, US Currency, |
| Typ skanera | Imager 2D, 1D, DPM |
| Zasięg odczytu | do 73,7 cm |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, wskaźniki LED dobrego odczytu, tylne diody LED, sygnał dźwiękowy (z regulacją tonu/głośności) |
| Szybkość skanowania | brak danych |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 15% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m |
| Norma IP | IP52 |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Spust | tak |
| DPM grawerowanie na metalu | Tak |
Inne konfiguracje
skanera DS4608
Porównaj konfiguracje
13
modeli
DS4608-SR7U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, SR, kabel USB
Netto: 861.79 zł
Brutto: 1 060.00 zł
DS4608-HD7U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, kabel USB, podstawka prezentacyjna, wysokie zagęszczenie
Netto: 901.63 zł
Brutto: 1 109.00 zł
DS4608-HD7U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, kabel USB, wysokie zagęszczenie
Netto: 878.05 zł
Brutto: 1 080.00 zł
DS4608-HD00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, brak kabla , wysokie zagęszczenie
Netto: 770.73 zł
Brutto: 948.00 zł
DS4608-HC4000BVZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, biały, HC, sam skaner
Netto: 1 089.43 zł
Brutto: 1 340.00 zł
DS4608-HCBU2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, biały, kabel USB, HC
Netto: 1 186.99 zł
Brutto: 1 460.00 zł
DS4608-SR7U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, SR, kabel USB, podstawka prezentacyjna
Netto: 800.81 zł
Brutto: 985.00 zł
DS4608-SR00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, SR, brak kabla
Netto: 796.75 zł
Brutto: 980.00 zł
DS4608-HL00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, brak kabla
Netto: 882.36 zł
Brutto: 1 085.30 zł
DS4608-SR00006ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, biały, SR, brak kabla
Netto: 828.78 zł
Brutto: 1 019.40 zł
DS4608-DL00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, brak kabla
Netto: 882.36 zł
Brutto: 1 085.30 zł
DS4608-HD00007ZCWW
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, brak kabla , wysokie zagęszczenie
Netto: 959.35 zł
Brutto: 1 180.00 zł
DS4608-DPE0007VZR
Czytnik ręczny Zebra DS4608, czarny, kabel USB, DPM
Netto: 2 942.03 zł
Brutto: 3 618.70 zł
Akcesoria
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
Rozszerzona gwarancja
Z1AS-DS4608-5C03
24h
Pakiet serwisowy Zebra DS4608 OneCare Select 5 lat Nowy Pełna Ochrona bazy (Cradle) Konfiguracja Standard NDS (Exchange) Transport ekspresowy SUP 24/7
Netto: 250.57 zł
Brutto: 308.20 zł
Z1AS-DS4608-3C03
24h
Pakiet serwisowy Zebra DS4608 OneCare Select 3 lata Nowy Pełna Ochrona bazy (Cradle) Konfiguracja Standard NDS (Exchange) Transport ekspresowy SUP 24/7
Netto: 153.5 zł
Brutto: 188.80 zł
Z1AE-DS4608-3C00
24h
Pakiet serwisowy Zebra DS4608 OneCare Essential 3 lata Nowy Pełna Ochrona bazy (Cradle) Ustawienia fabryczne 3BD Depot Transport ekonomiczny SUP 8/5 EMEA SUP 8/5 EMEA
Netto: 133.5 zł
Brutto: 164.20 zł
Z1AE-DS4608-5C00
24h
Pakiet serwisowy Zebra DS4608 OneCare Essential 5 lat Nowy Pełna Ochrona bazy (Cradle) Ustawienia fabryczne 3BD Depot Transport ekonomiczny SUP 8/5 EMEA
Netto: 217.97 zł
Brutto: 268.10 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
Znajdź





























