Czytnik ręczny Zebra DS8108, Nova White, brak kabla
Nr kat.: DS8108-DL00006ZZWW
Netto: 1 046.99 zł
Brutto:
1 287.80 zł
SRP: 1 766.00 zł
Oszczędzasz 478.20 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje DS8108
10
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Tylko imagery serii DS8100 łączą w sobie moc mikroprocesora 800 MHz, wysoką rozdzielczość megapikselowego czujnika obrazu i dostępną wyłącznie w ofercie firmy Zebra technologię obrazowania PRZM. To wyjątkowe połączenie sprzętu z zaawansowanymi algorytmami sprawia, że urządzenia z serii DS8100 błyskawicznie rejestrują sprawiające najwięcej nawet problemów kody kreskowe, w tym kody gęste, źle wydrukowane, pomarszczone, wyblakłe, zniekształcone, zabrudzone i uszkodzone, a także kody elektroniczne wyświetlane na ekranach telefonów komórkowych ? nawet na ekranach słabo doświetlonych.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: DS8108-DL00006ZZWW
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Nova White |
| Gwarancja producenta | 60 miesięcy |
| Wymiary | 66 x 167.6 x 106.7 mm |
| Waga | 153.1 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5-95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5-95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | DS8108: 4,5 do 5,5 V DC Stacje DS8178: 5 V: 4,7 do 5,5 V DC; 12 V: 10,8 do 13,2 V DC |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), 2D: PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes, |
| Typ skanera | Imager 2D, 1D |
| Zasięg odczytu | do 93cm |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, wskaźniki LED udanego odczytu, tylne diody LED, sygnał dźwiękowy (z regulacją tonu/głośności), osobny miernik stanu naładowania |
| Szybkość skanowania | brak danych |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 16% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m |
| Norma IP | IP52 |
| Kabel komunikacyjny | brak |
| Spust | tak |
Inne konfiguracje
skanera DS8108
Porównaj konfiguracje
10
modeli
DS8108-SR00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Twilight Black, SR, brak kabla
Netto: 869.11 zł
Brutto: 1 069.00 zł
DS8108-HC4000BVZWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Healthcare White, brak kabla , HC
Netto: 1 121.95 zł
Brutto: 1 380.00 zł
DS8108-HCBU2104ZVW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, USB, Healthcare White, kabel USB, HC
Netto: 1 121.95 zł
Brutto: 1 380.00 zł
DS8108-SR7U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, USB, Twilight Black, SR, kabel USB
Netto: 958.54 zł
Brutto: 1 179.00 zł
DS8108-SR7U2100SGW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, USB, Twilight Black, SR, kabel USB, podstawka prezentacyjna
Netto: 1 056.10 zł
Brutto: 1 299.00 zł
DS8108-SR6U2100AZW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, USB, Nova White, SR, kabel USB
Netto: 1 051.22 zł
Brutto: 1 293.00 zł
DS8108-SR00006ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Nova White, SR, brak kabla
Netto: 993.09 zł
Brutto: 1 221.50 zł
DS8108-DL00007ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Twilight Black, brak kabla
Netto: 1 046.99 zł
Brutto: 1 287.80 zł
DS8108-DL00006ZZWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Nova White, brak kabla
Netto: 1 046.99 zł
Brutto: 1 287.80 zł
DS8108-SR00007ZCWW
Czytnik ręczny Zebra DS8108, Twilight Black, SR, brak kabla
Netto: 967.48 zł
Brutto: 1 190.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
Znajdź





























