Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, kabel USB
Nr kat.: DS8178-DL7U2100SFW
Netto: 3 036.10 zł
Brutto:
3 734.40 zł
SRP: 5 121.00 zł
Oszczędzasz 1 386.60 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje DS8178
16
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Tylko imagery serii DS8100 łączą w sobie moc mikroprocesora 800 MHz, wysoką rozdzielczość megapikselowego czujnika obrazu i dostępną wyłącznie w ofercie firmy Zebra technologię obrazowania PRZM. To wyjątkowe połączenie sprzętu z zaawansowanymi algorytmami sprawia, że urządzenia z serii DS8100 błyskawicznie rejestrują sprawiające najwięcej nawet problemów kody kreskowe, w tym kody gęste, źle wydrukowane, pomarszczone, wyblakłe, zniekształcone, zabrudzone i uszkodzone, a także kody elektroniczne wyświetlane na ekranach telefonów komórkowych ? nawet na ekranach słabo doświetlonych.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: DS8178-DL7U2100SFW
Interfejsy |
|
| Interfejs | Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Twilight Black |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Wymiary | 66 x 167.6 x 106.7 mm |
| Waga | 235.3 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5-95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5-95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | 5 V: 4,7 do 5,5 V DC; 12 V: 10,8 do 13,2 V DC |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), 2D: PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Chinese Sensible (Han Xin), Postal Codes, |
| Typ skanera | Imager 2D, 1D |
| Zasięg odczytu | do 61 cm |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, wskaźniki LED udanego odczytu, tylne diody LED, sygnał dźwiękowy (z regulacją tonu/głośności), osobny miernik stanu naładowania |
| Szybkość skanowania | brak danych |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 16% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m |
| Norma IP | IP52 |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Stacja komunikacyjna-łądująca | tak |
| Spust | tak |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Maksymalna ilość odczytów na bat | 65 000 odczytów/s |
| Bateria typ | Bateria litowo-jonowa |
Inne konfiguracje
skanera DS8178
Porównaj konfiguracje
16
modeli
DS8178-HCBU210FS5W
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, USB, Healthcare White, kabel USB, HC
Netto: 3 073.17 zł
Brutto: 3 780.00 zł
DS8178-SR7U2100PFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, SR, kabel USB, podstawka prezentacyjna
Netto: 2 910.57 zł
Brutto: 3 580.00 zł
DS8178-HCBU210MP5W
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Healthcare White, kabel USB, podstawka prezentacyjna, HC
Netto: 2 820.33 zł
Brutto: 3 469.00 zł
DS8178-HCBU210MS5W
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Healthcare White, kabel USB, HC, podstawka prezentacyjna
Netto: 2 804.88 zł
Brutto: 3 450.00 zł
DS8178-SR700000SFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, SR, brak kabla
Netto: 2 519.51 zł
Brutto: 3 099.00 zł
DS8178-HCBU210FP5W
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, USB, Healthcare White, kabel USB, podstawka prezentacyjna, HC
Netto: 2 878.05 zł
Brutto: 3 540.00 zł
DS8178-SR7U0000PFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, podstawka prezentacyjna
Netto: 2 904.31 zł
Brutto: 3 572.30 zł
DS8178-SR0F007ZZW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, SR, brak kabla
Netto: 2 224.15 zł
Brutto: 2 735.70 zł
DS8178-SR0F006ZMWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Nova White, SR, brak kabla
Netto: 2 073.09 zł
Brutto: 2 549.90 zł
DS8178-HCMF00BVMWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Healthcare White, brak kabla , HC
Netto: 2 271.06 zł
Brutto: 2 793.40 zł
DS8178-DL7U2100SFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, kabel USB
Netto: 3 036.10 zł
Brutto: 3 734.40 zł
DS8178-DL0F007ZZWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, brak kabla
Netto: 2 136.42 zł
Brutto: 2 627.80 zł
DS8178-DL0F006ZMWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Nova White, brak kabla
Netto: 2 136.42 zł
Brutto: 2 627.80 zł
DS8178-SR6U2100S2W
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Nova White, SR, kabel USB, HC
Netto: 2 972.76 zł
Brutto: 3 656.50 zł
DS8178-DL7U2100PFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, brak kabla , podstawka prezentacyjna
Netto: 3 036.10 zł
Brutto: 3 734.40 zł
DS8178-SR7U2100SFW
Czytnik bezprzewodowy Zebra DS8178, Twilight Black, SR, kabel USB, baza ładująca
Netto: 2 910.57 zł
Brutto: 3 580.00 zł
Akcesoria
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
BTRY-DS81EAB0E-00
24h
BATTERY PACK,LITHIUM ION,2500MAH,DS8178 Zebra
Netto: 251.14 zł
Brutto: 308.90 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 222.93 zł
Brutto: 274.20 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
BTRY-DS81EAB0E-00
24h
BATTERY PACK,LITHIUM ION,2500MAH,DS8178 Zebra
Netto: 251.14 zł
Brutto: 308.90 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 222.93 zł
Brutto: 274.20 zł
Znajdź





























