Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB
Nr kat.: DS9908-SR4R0110AZE
Netto: 1 278.94 zł
Brutto:
1 573.10 zł
SRP: 2 262.00 zł
Oszczędzasz 688.90 zł
Dostępność
Zadzwoń +48 22 840 00 25
Inne konfiguracje DS9908
10
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Najwyższa wydajność i design. Ręczny i bez użycia rąk, DS9908 zapewnia optymalną wydajność, niezależnie od tego, czy kojarzy szybko przedmioty przed skanerem, czy podnosi je, aby skanować towary na ladzie lub w wózku.
W zestawie
skaner
skaner
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: DS9908-SR4R0110AZE
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | czarny |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Wymiary | 99.1 x 203.2 x 146.1 mm |
| Waga | 499 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | 0,0°C do 50,0°C |
| Temperatura przechowywania | -40,0°C do 70,0°C |
| Wilgotność robocza | Wilgotność względna 5% do 95%, bez kondensacji |
| Wilgotność przechowywania | Wilgotność względna 5% do 95%, bez kondensacji |
| Parametry elektryczne | zasilanie z hosta 4,5 do 5,5 V DC; 4,5 do 5,5 V DC Zasilacz zewnętrzny |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), 2D: PDF417, Micro PDF417, Composite Codes, TLC-39, Aztec, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, Micro QR, Han Xin, Postal Codes, OCR: OCR-A, OCR-B, MICR, US Currency, Digimarc: Digimarc barcodes |
| Typ skanera | Imager 2D, 1D |
| Zasięg odczytu | do 3,6 cm |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, wskaźniki LED dobrego odczytu, głośnik (z regulacją tonu/głośności) |
| Szybkość skanowania | 610 cm na sekundę |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 16% |
| Wytrzymałość upadku | Konstrukcja odporna na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m |
| Norma IP | IP 52 |
| Kabel komunikacyjny | USB |
| Zasilacz | tak |
Inne konfiguracje
DS9908
Porównaj konfiguracje
10
modeli
DS9908-SR4U2100AZW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB
Netto: 1 079.67 zł
Brutto: 1 328.00 zł
DS9908-SR00004ZZWW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, brak kabla
Netto: 1 048.78 zł
Brutto: 1 290.00 zł
DS9908-SRR0004ZZEU
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, brak kabla
Netto: 3 903.41 zł
Brutto: 4 801.20 zł
DS9908-SR4U230RAZE
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB
Netto: 3 887.15 zł
Brutto: 4 781.20 zł
DS9908-SR4U210RAZE
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB
Netto: 3 863.50 zł
Brutto: 4 752.10 zł
DS9908-SR4R0110AZE
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB
Netto: 1 278.94 zł
Brutto: 1 573.10 zł
DS9908-HD4000WZZWW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, brak kabla , wysokie zagęszczenie
Netto: 1 112.20 zł
Brutto: 1 368.00 zł
DS9908-SR00004ZCWW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, brak kabla
Netto: 1 220.33 zł
Brutto: 1 501.00 zł
DS9908-SR4U2300AZW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, SR, kabel USB "power plus"
Netto: 1 255.69 zł
Brutto: 1 544.50 zł
DS9908-HDWU2104AZW
Przewodowy imager hybrydowy serii Zebra DS9900, kabel USB, podstawka, wysokie zagęszczenie
Netto: 1 286.18 zł
Brutto: 1 582.00 zł
Akcesoria
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-R09-C09ZAR
5-6 dni
RS232 CBL. NIXDORF BEETLE/9FT. COILED Zebra
Netto: 121.95 zł
Brutto: 150.00 zł
CBA-U21-S07ZBR
24h
Kabel USB do skanera Zebra DS2208, Zebra DS2278, Zebra DS8178, Zebra DS8108, Zebra DS4608, Zebra DS9308
Netto: 88.62 zł
Brutto: 109.00 zł
CBA-U23-S07ZBR
24h
CABLE - SHIELDED USB: POWER PLUS CONNECTOR, 7FT. (2M), STRAIGHT, 12V Zebra
Netto: 120.33 zł
Brutto: 148.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-U32-C09ZAR
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A/CONNECTOR 9FT. (2.8M) COILED
Netto: 104.07 zł
Brutto: 128.00 zł
Znajdź





























