Czytnik ręczny Zebra Li3608, Industrial Green, Black, SR, brak kabla
Nr kat.: LI3608-SR00003VZWW
Netto: 1 284.55 zł
Brutto:
1 580.00 zł
SRP: 1 862.00 zł
Oszczędzasz 282.00 zł
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje LI3608
4
modele
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Należące do gamy ultrawytrzymałych skanerów Zebra 3600 praktycznie niezniszczalne skanery 1D LI3608-SR LI3678-SR (bezprzewodowe) są gotowe do pracy w najtrudniejszych środowiskach ? w magazynach i zakładach produkcyjnych. Wyposażone w mnóstwo przydatnych funkcji zapewniających naprawdę niepowstrzymaną wydajność skanery LI3678-SR wyznaczają nowy standard w zakresie niezawodności działania i prostoty zarządzania.
Efekt? Niezawodna, szybka i precyzyjna funkcja skanowania niezbędna Twojemu przedsiębiorstwu do tego, by przenieść jakość produktów i obsługi klienta na wyższy poziom.
Efekt? Niezawodna, szybka i precyzyjna funkcja skanowania niezbędna Twojemu przedsiębiorstwu do tego, by przenieść jakość produktów i obsługi klienta na wyższy poziom.
W zestawie
czytnik, instrukcja obsługi
czytnik, instrukcja obsługi
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: LI3608-SR00003VZWW
Interfejsy |
|
| Interfejs | USB |
| USB | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Industrial Green, Black |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Wymiary | 76.2 x 185.4 x 132.1 mm |
| Waga | 286.3 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% z kondensacją |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 95% z kondensacją |
| Parametry elektryczne | Zasilanie z urządzenia bazowego: 4,5 (min.) do 5,5 VDC (maks.) Zasilacz zewnętrzny: 11,4 (min.) do 12,6 VDC (maks.) |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), |
| Typ skanera | Imager 1D |
| Zasięg odczytu | 0-106,7 cm w zależności od kodu |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, diody LED, sygnał dźwiękowy, wibracja |
| Szybkość skanowania | 70 000+ |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 15% |
| Wytrzymałość upadku | Odporność na wielokrotne upadki na beton z wysokości 2,4 m |
| Norma IP | IP 65 |
| Kabel komunikacyjny | brak |
Inne konfiguracje
skanera LI3608
Porównaj konfiguracje
4
modele
LI3608-SR00003VZWW
Czytnik ręczny Zebra Li3608, Industrial Green, Black, SR, brak kabla
Netto: 1 284.55 zł
Brutto: 1 580.00 zł
LI3608-SR3U4600VZW
Czytnik ręczny Zebra Li3608, Industrial Green, SR, kabel USB
Netto: 1 447.15 zł
Brutto: 1 780.00 zł
LI3608-ER3U4600ZVW
Czytnik ręczny Zebra Li3608, Industrial Green, ER, kabel USB
Netto: 2 260.16 zł
Brutto: 2 780.00 zł
LI3608-ER20003VZWW
Czytnik ręczny Zebra Li3608, Industrial Green, ER, brak kabla
Netto: 2 260.16 zł
Brutto: 2 780.00 zł
Akcesoria
STB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca ZB 3678 BLU/CHARGER MULTI IFACE.IN
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
FLB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca Zebra do DS3678; LI36378 do wózków widłowych
Netto: 1252.03 zł
Brutto: 1540.00 zł
CBA-RF1-C09PAR
5-6 dni
CABLE RS232 DB9 FEMALE CONNECT/9 FT COILED TXD ON 2 12V
Netto: 209.76 zł
Brutto: 258.00 zł
SAC3600-4001CR
5-6 dni
3600 SERIES 4 SL BATT CHARGER/NO PW SUPPLY NO CORD
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-UF6-C12ZAR
24h
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A, 9', COILED, BC1.2 (HIGH CURRENT), -30C Zebra
Netto: 274.8 zł
Brutto: 338.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 222.93 zł
Brutto: 274.20 zł
STB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca ZB 3678 BLU/CHARGER MULTI IFACE.IN
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
FLB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca Zebra do DS3678; LI36378 do wózków widłowych
Netto: 1252.03 zł
Brutto: 1540.00 zł
CBA-RF1-C09PAR
5-6 dni
CABLE RS232 DB9 FEMALE CONNECT/9 FT COILED TXD ON 2 12V
Netto: 209.76 zł
Brutto: 258.00 zł
SAC3600-4001CR
5-6 dni
3600 SERIES 4 SL BATT CHARGER/NO PW SUPPLY NO CORD
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-UF6-C12ZAR
24h
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A, 9', COILED, BC1.2 (HIGH CURRENT), -30C Zebra
Netto: 274.8 zł
Brutto: 338.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.13 zł
Brutto: 354.40 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 274.39 zł
Brutto: 337.50 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 222.93 zł
Brutto: 274.20 zł
Znajdź





























