Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, BT, Industrial Green, SR
Nr kat.: LI3678-SR0F003VZWW
Netto: 2 178.86 zł
Brutto:
2 680.00 zł
SRP: 3 045.00 zł
Oszczędzasz 365.00 zł
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Inne konfiguracje LI3678
6
modeli
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Poza niezrównaną wydajnością skanowania, ultrawytrzymałą budową oraz bezkonkurencyjną łatwością zarządzania skanery te wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że użytkowanie ich jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej ? w tym niezwykle wyrazisty wzór celujący umożliwiający precyzyjną i niezawodną rejestrację kodów kreskowych na listach pobrań, indywidualnie dostosowywany sposób sygnalizacji pomyślnego odczytu dający pracownikom możliwość wybierania między powiadomieniem wizualnym, dotykowym albo dźwiękowym, klasę odporności na skrajne temperatury umożliwiającą pracę w mroźniach oraz wiele innych cech.
W zestawie
czytnik, instrukcja
czytnik, instrukcja
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: LI3678-SR0F003VZWW
Interfejsy |
|
| Interfejs | Bluetooth |
| Bluetooth | Tak |
Parametry fizyczne |
|
| Kolor | Industrial Green |
| Gwarancja producenta | 36 miesięcy |
| Wymiary | 76.2 x 185.4 x 142.2 |
| Waga | 385.6 g |
Parametry pracy |
|
| Temperatura robocza | -20°C do 50°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do 70°C |
| Wilgotność robocza | 5% do 95% z kondensacją |
| Wilgotność przechowywania | 5% do 95% z kondensacją |
| Parametry elektryczne | Zasilanie z urządzenia bazowego: 4,5 (min.) do 5,5 VDC (maks.) |
Parametry skanera |
|
| Obsługiwane kody | 1D: Code 39, Code 128, Code 93, Codabar/NW7, Code 11, MSI Plessey, UPC/EAN, I 2 of 5, Korean 3 of 5, GS1 DataBar, Base 32 (Italian Pharma), |
| Typ skanera | Imager 1D |
| Zasięg odczytu | 0 - 106,7 cm (w zależności od kodu) |
| Rodzaj zasięgu odczytu | SR |
| Sygnalizacja odczytu | Bezpośredni wskaźnik odczytu, diody LED, sygnał dźwiękowy, wibracja |
| Wymagany kontrast kodu | Minimalny współczynnik odbicia: 15% |
| Wytrzymałość upadku | Odporność na wielokrotne upadki na beton z wysokości 2,4 m |
| Norma IP | IP 67 |
| Spust | tak |
| Pojemność baterii | Akumulator litowo-jonowy PowerPrecision+ 3100 mAh |
| Maksymalna ilość odczytów na bat | 70 000+ |
| Bateria typ | Bateria litowo-jonowa |
Inne konfiguracje
skanera LI3678
Porównaj konfiguracje
6
modeli
LI3678-SR0F003VZWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, BT, Industrial Green, SR
Netto: 2 178.86 zł
Brutto: 2 680.00 zł
LI3678-ER3U4210S1W
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, USB, Industrial Green, ER, USB
Netto: 4 373.98 zł
Brutto: 5 380.00 zł
LI3678-SR3U42A0S1W
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, BT, USB, Industrial Green, Black, SR, kabel USB, stacja dokująca, zasilacz
Netto: 3 650.41 zł
Brutto: 4 490.00 zł
LI3678-ER2F003VZWW
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, BT, USB, Industrial Green, ER, brak kabla
Netto: 2 837.40 zł
Brutto: 3 490.00 zł
LI3678-ER3U42A0S1W
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, USB, Industrial Green, ER, USB, baza, zasilacz
Netto: 3 967.48 zł
Brutto: 4 880.00 zł
LI3678-SR3U4210S1W
Czytnik bezprzewodowy Zebra LI3678, BT, USB, Black, Industrial Green, SR, USB
Netto: 3 717.56 zł
Brutto: 4 572.60 zł
Akcesoria
STB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca ZB 3678 BLU/CHARGER MULTI IFACE.IN
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
FLB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca Zebra do DS3678; LI36378 do wózków widłowych
Netto: 1252.03 zł
Brutto: 1540.00 zł
CBA-RF1-C09PAR
5-6 dni
CABLE RS232 DB9 FEMALE CONNECT/9 FT COILED TXD ON 2 12V
Netto: 209.76 zł
Brutto: 258.00 zł
SAC3600-4001CR
5-6 dni
3600 SERIES 4 SL BATT CHARGER/NO PW SUPPLY NO CORD
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-UF6-C12ZAR
24h
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A, 9', COILED, BC1.2 (HIGH CURRENT), -30C Zebra
Netto: 274.8 zł
Brutto: 338.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.78 zł
Brutto: 355.20 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 275.04 zł
Brutto: 338.30 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 223.41 zł
Brutto: 274.80 zł
STB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca ZB 3678 BLU/CHARGER MULTI IFACE.IN
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBL-DC-451A1-01
5-6 dni
Kabel zasilający DC do zasilacza do czytników Zebra DS3600, LI3600
Netto: 66.67 zł
Brutto: 82.00 zł
CBA-U42-S07PAR
5-6 dni
Kabel USB, ekranowany, prosty, 2m do czytników Zebra
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
FLB3678-C100F3WW
5-6 dni
Stacja dokująca Zebra do DS3678; LI36378 do wózków widłowych
Netto: 1252.03 zł
Brutto: 1540.00 zł
CBA-RF1-C09PAR
5-6 dni
CABLE RS232 DB9 FEMALE CONNECT/9 FT COILED TXD ON 2 12V
Netto: 209.76 zł
Brutto: 258.00 zł
SAC3600-4001CR
5-6 dni
3600 SERIES 4 SL BATT CHARGER/NO PW SUPPLY NO CORD
Netto: 1006.5 zł
Brutto: 1238.00 zł
CBA-R07-S07PAR
5-6 dni
RS232 CABLE DB9 FEMALE CONNECT/7FT STRAIGHT TXD ON 2 Zebra
Netto: 128.46 zł
Brutto: 158.00 zł
CBA-R71-C09ZAR
24h
Zebra CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 9FT (2.8M) COILED, POWER PIN 9
Netto: 266.67 zł
Brutto: 328.00 zł
CBA-UF6-C12ZAR
24h
CABLE - SHIELDED USB: SERIES A, 9', COILED, BC1.2 (HIGH CURRENT), -30C Zebra
Netto: 274.8 zł
Brutto: 338.00 zł
CBA-R06-C20PBR
CABLE - RS232: DB9F, 20FT (6M)CL, TXD-2, W/TTL CURRENT LIMIT PROTECTION Zebra
Netto: 288.78 zł
Brutto: 355.20 zł
CBA-R21-S15PAR
CABLE - RS232: DB9 FEMALE CONNECTOR, 15FT. (4.6M) STRAIGHT, TXD ON 2 (REQUIRES 12V POWER SUPPLY) Zebra
Netto: 275.04 zł
Brutto: 338.30 zł
CBA-U47-S15ZAR
CABLE SHIELD USB SER A CONNECT/15FT STRAIGHT BC 1.2 zebra (4.6 M)
Netto: 223.41 zł
Brutto: 274.80 zł
Znajdź





























