Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 129.27 zł
Brutto: 159.00 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 89x24 mm rdzeń 76mm 6200 szt./rolka
Nr kat.: 3003459
Netto: 139.84 zł
Brutto:
172.00 zł
SRP: 205.00 zł
Oszczędzasz 33.00 zł
Dostępność
5-6 dni w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
6200
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3003459
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 24 mm |
| Szerokość | 89 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 6200 |
| Ilość rolek w op. | 6 / Box |
| Rdzeń rolki | 76 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Zebra Multipurpose Label - Direct Thermal |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | Zebra ZM400, ZM600, 105SL, 105SL PLUS, 110Xi4, 140Xi4, 170Xi4, 220Xi4, ZT220, ZT230, ZT410, ZT411, ZT421, ZT510, ZT610, ZT620, ZT420, ZE500-4, ZE500-6 |
| Kolor | biały |
Znajdź





























