Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D Black Mark niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 101.6x50.8mm rdzeń 19mm 247 szt./rolka
Nr kat.: 3012912-T
Netto: 20.57 zł
Brutto:
25.30 zł
SRP: 31.00 zł
Oszczędzasz 5.70 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
247
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3012912-T
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 50.80 mm |
| Szerokość | 101.60 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 247 |
| Ilość rolek w op. | 16 / box |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Permanent Adhesive |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | P4T, QLn420, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
| Kolor | biały |
Znajdź





























