Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 76.2x50.8mm rdzeń 19mm 96 szt./rolka
Nr kat.: 3013759
Netto: 11.95 zł
Brutto:
14.70 zł
SRP: 17.00 zł
Oszczędzasz 2.30 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
96
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Ekonomiczne termiczne etykiety papierowe z uniwersalnym trwałym klejem
Średnica wewnętrzna rdzenia 19 mm.
Do drukarek mobilnych.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 3013759
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 50.80 mm |
| Szerokość | 76.20 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 96 |
| Ilość rolek w op. | 40 |
| Rdzeń rolki | 19 mm |
| Klej | trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Zebra Z-Perform Multipurpose Label - Permanent Adhesive - 76.20 mm Width x 50.80 mm Length - Rectangle - Direct Thermal - Paper - 96 / Roll - 40 Roll |
| Materiał | papier |
| Kompat drukarki | P4T, QLn, QLn320, QLn420, RW420, ZQ320, ZQ320 Mobile Printers, ZQ320 Plus Indoor Mobile Printer, ZQ320 Plus Outdoor Mobile Printer, ZQ320SeriesIndoorMobilePrinterSeries, ZQ320SeriesOutdoorMobilePrinterSeries, ZQ510, ZQ511, ZQ511, ZQ511R, ZQ520, ZQ521, ZQ521, ZQ521R, ZQ620, ZQ620, ZQ620 Plus, ZQ620 Plus-HC, ZQ620-HC, ZQ630, ZQ630, ZQ630 Plus, ZQ630R, ZQ630R Plus |
Znajdź





























