Promocja
Nr kat.: 200963
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Select 2000D powlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 102x152mm rdzeń 76mm
Netto: 136.67 zł
Brutto: 168.10 zł
Etykiety termiczne papierowe Zebra Z-Perform 1000D niepowlekane z uniwersalnym trwałym klejem białe 51x13mm rdzeń 25mm 4650 szt./rolka
Nr kat.: 880175-012D
Netto: 56.83 zł
Brutto:
69.90 zł
SRP: 83.00 zł
Oszczędzasz 13.10 zł
Dostępność
24h w magazynie
Cena za rolkę:
Tak
Ilość w rolce:
4650
Planujesz większe zakupy, realizujesz projekt, Dowiedz się więcej.
Cechy
Producent:
Zebra
Numer katalogowy: 880175-012D
Dane podstawowe |
|
| Typ nośnika | etykieta |
| Długość | 13 mm |
| Szerokość | 51 mm |
| Rodzaj druku | termiczny |
| Ilość w rolce | 4650 |
| Ilość rolek w op. | 12 / Box |
| Rdzeń rolki | 25 mm |
| Klej | uniwersalny trwały |
| Rodzina | Z-Perform |
| Klasa | 1000D |
| Opis | Moisture Resistant, Self-adhesive, Abrasion Resistant |
| Materiał | papier |
| Rodzaj materiału | niepowlekany |
| Kompat drukarki | Zebra GK420d, GK420t, GX430t, GC420d, GC420t, GT800, ZD410, ZD420, GX420d, GX420t, ZD500, TLP2824 Plus, ZD620d, ZD620t |
| Kolor | biały |
Znajdź





























